A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • What's New
 • E Hënë, 15 Tetor 2018

  🔝 This Week's Top 100

  🔝 Top 100: 8 Tetor 2018 - 14 Tetor 2018   

  Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 8 Tetor 2018 - 14 Tetor 2018 dhe në vendin e parë ngjitet 8 pozicione kënga “Nasty Girl” nga EAZ.

  Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Po Thu” - Noizy (Pozicioni 8), “Gango” - Stealth (Pozicioni 11), “S'jemi Me” - Kanita (Pozicioni 17), “Boss Man” - Noizy (Pozicioni 23).

  Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Meksikane” - Noizy (+169 pozicione), “Maria” - Seven (+132 pozicione), “Monster” - Bleona (+115 pozicione), “Tomame” - Eleni Foureira (+107 pozicione).
  See More

 • E Hënë, 15 Tetor 2018

  📊 This Week's Poll

  📊 Këngëtari Më I Mirë   

  Mbyllet votimi i javës së kaluar 8-14 Tetor 2018. Anketa titullohej “Rreperi Më I Mirë Për Momentin?” dhe më shumë u votua: Ledri Vula me 154 vota. Më pas u renditën: Noizy (106 vota), Gheto Geasy (43 vota), Capital T (39 vota), Mc Kresha (16 vota), Stresi (13 vota).

  Sot fillojmë votimin e ri për javën 15-21 Tetor 2018. Anketa e re titullohet “Këngëtari Më I Mirë” dhe alternativat janë: Noizy, Butrint Imeri, 2 Ton, Ardian Bujupi, Mozzik, Getinjo. Ju ftojmë në votim!
  See More

 •   Tayna
    E Hënë, 15 Tetor 2018

  🏆 e-Card Of The Day

  🏆 Tayna - Doruntina   

  Kjo është më e pëlqyera nga kartolinat e krijuara në teksteshqip.com gjatë 24 orëve të fundit dhe vargjet janë marrë nga teksti i këngës "Doruntina" nga Tayna.
  More e-Cards
  Make an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018