TEKSTESHQIP

Brikena Beqiri
Mallkim
Lyrics

Me lot ne sy n´erresir me le
dhe ike shkove jeta mu ndal tani
me zemer tmall kuj tyyyyy.

Ref:
Nga do ti shkon do ta kesh shijen time
do te kesh mall do te kesh dhe kujtime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj
edhe pa tyy jetoojjj.
Nga do ti shkon do te kesh veq mallkime
do te kesh vaj do te kesh dhe zhgenjime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj se dashurin e ksaj jete diku do te gjejj.

Mendoj per tyy a thua ku jeee
ku ike shkove jeta mu ndal tani
me zemer tmall kuj tyyyyy.

Ref:
Nga do ti shkon do ta kesh shijen time
do te kesh mall do te kesh dhe kujtime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj
edhe pa tyy jetoojjj.
Nga do ti shkon do te kesh veq mallkime
do te kesh vaj do te kesh dhe zhgenjime
dhe mos mendo se per ty do te vuaj se dashurin e ksaj jete diku do te gjejj. x2 here

DËRGOI:
INFO
Për vijën melodike dhe për okestracionin u përkujdes Robert Bilbilov, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Resul Sinani.