Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Brunilda Sota - Gjithmonë Në Aksion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 15-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1976

1976-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmonë Në Aksion" kënduar nga Brunilda Sota.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bruna Sota Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet