Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Durmishi - Sorkadhja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sorkadhja" kënduar nga Bujar Durmishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bujar Durmishi
Publikimi: 07/02/2021
Muzika: Valter Beqo
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: MAX Production


Bujar Durmishi - Sorkadhja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sorkadhja".
3. Video është e këngës "Sorkadhja", por nuk këndohet nga Bujar Durmishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Bujar Durmishi:


Komente 0