A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Buqe Rama (Buqja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  110
  • Emri i Vërtetë:
  • Buqe Rama
BIOGRAFIA: Buqe Rama (Buqja) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2008, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Plus Minus" Në vitin 2009, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Mesazh I Fundit" Në vitin 2010, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Po Luajne Vallen Qikat E Mira" Në vitin 2010, Buqja & Gazi & Linda publikojnë albumin "Pare, Pare" Në vitin 2011, Daim Lala & Buqe Rama publikojnë albumin "Jam Sheik" Më datë 25 Nëntor 2012, Daim Lala & Buqe Rama publikojnë videoklipin "Maximum Shkon Na...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Soni Lalës

Ish-Bashkëshorte e

Daim Lalës

Shto profile

zyrtare

One Milion (2012)

Jam Sheik (2011)

Po Luajne Vallen Qikat E Mira (2010)

Pare, Pare (2010)

Mesazh I Fundit (2009)

Plus Minus (2008)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Lumnije Menxhiqi

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Suzana Qatipi

Alma Velaj

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani


Tags: Buqe Rama (Buqja), Buqja, Buqe Rama-Lala, Buqe Lala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019