Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burbuqe Rada - Pik Me Rrema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pik Me Rrema".
3. Video është e këngës "Pik Me Rrema", por nuk këndohet nga Burbuqe Rada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Burbuqe Rada - Pik Me Rrema  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zemra Nuk Genjen"

Komente

Asnjë Koment

08/03/2010

2010-03-08T15:14:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pik Me Rrema" kënduar nga Burbuqe Rada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burbuqe Rada i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Remzie Osmani - Pik Me Rrema

Pik me rrema shero shero
Hajde pik me rrema x2

Ndaj zylifin shero ne kater rena x2

Ne kater renda shero shero
Hajde fije fije x2

Kur t'merzitem shero vij e rri x2

Lori - Pik Me Rrema

2X
pik me rrema sherr o sherr hajde pik me rrema

ndaj zylyfet sherr o n4 rena e ndaj zylyfet sherr o n4 rena.

2X
4 rrena sherr o sherr o hajde fije fije.

2X
kur tmerzitem sherro vi e rrie

Ref..
2X
Me pas kan si ti e mir as du rruz e as du as du lir.

2X
AS du rruz as du lir veq e du ni djal te mir.

2X
me pas kan si ti e holl mu kish grri bardaku ndorr.

2X
mu kish grri bardaku nor gjysa akell gjysa bor.
Më Shumë Këngë Nga Burbuqe Rada:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë