Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Te Lutem Me Thuaj Po Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti je ajo që më dhuron frymë dhe jetë
Dashuri që më gjallëron shumë të du ty me të vërtetë(2x).

Ref
Të lutem më thuaj po zemra vetëm ty të do ti je lule plot me erë që m`ka zan mua përherë
që m`ka zan mua përherë(2x)

Qdo herë kur shikjoj si yll natën ti shkëlqen kërkon për ty mendoj më trego se sa me ndjen(2x)

Ref
Të lutem më thuaj po zemra vetëm ty të do ti je lule plot me erë që m`ka zan mua përherë
që m`ka zan mua përherë(2x)


Ky tekst u dërgua nga Dona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Burim Aliu
Publikimi: 25/05/2012


Burim Aliu - Te Lutem Me Thuaj Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Me Thuaj Po".
3. Video është e këngës "Te Lutem Me Thuaj Po", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 0