Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Aliu - Loti Rrjedh Nga Syri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

2:Ref
Loti rrjedh nga syri
Kur ti se shikon
Kur te them te dua te
Tutem me beso.

2:Ref
Qielli sjellen shi
Deti sjellen dallg
Dua te te puth
Por ti je shum larg.

2:Ref
Ta dish sa te dua
S`ta them dot me fjal
Te ta hap zemren
Aty ke per ta pare.

2:Ref
Si mund te te thuash
Se te dua
Kur zemra jote
S`eshte me mua.

4:Ref
Loti rrjedh nga syri
Kur ti se shikon
Kur te them te dua te
Tutem me beso.


Ky tekst u dërgua nga  donna   arnetaBurim Aliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/04/2010


Burim Aliu - Loti Rrjedh Nga Syri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Rrjedh Nga Syri".
3. Video është e këngës "Loti Rrjedh Nga Syri", por nuk këndohet nga Burim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Aliu:


Komente 2