Më mbaj mend (për 1 muaj)


Burim Kastrati - Ti Dhe Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Shpirti Im", por nuk këndohet nga Burim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Burim Kastrati - Ti Dhe Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

30/01/2013

2013-01-30T16:24:34+01:00Ka nje vit qe ste kam pa
qysh durron kjo zemer e shkret
prej shpirtit spo muj met nda
ka met dasht edhe ntjetren jet
prej shpirtit spo muj met nda
ka met dasht edhe ntjetren jet

ti dhe shpirti im , kemi nje mendim
prandaj kengen ta kendoj dhe te dashuroj

ti dhe shpirti im, kemi nje mendim
prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj

dhe te perqafojj...

zotin e kam deshmitar
sa te kam desht e sa te duu
ste martova me qellim
qe ta kem dashnore dej..

ste martova me qellim
qe ta kem dashnore dej ..

ti dhe shpirti im, kemi nje mendim
prandaj kengen ta kendoj dhe te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga  leonora
Më Shumë Këngë Nga Burim Kastrati:


Komente mbi këtë këngë