Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Nje Dhurate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ka shum dit s'me fole
shpirt nuk te kam pran
nje dhurate ke pas ti me ma dhan

enderr kur po te shof nuk po muj me t'prek
ate dhurate tjetrit mos ja jep

ref

DUA TA DI
KU IKE MOJ DASHURI
KU IKE E KU PO SHKON
ZEMREN TIME TI SE GZON

DUA TA DI
KU TE MBETI FJALA TY
KU MBETI PREMTIMI YT
MOS ME LE MOS ME MBYT


Burim Mehmeti - Nje Dhurate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dhurate".
3. Video është e këngës "Nje Dhurate", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0