Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Veq Me Perralla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


asnje her
stu kam lut me me dasht
per gabimet qe i ke ba
hajrin ti jau pafsh
e sot atje ku je
a ndihesh me fat
pa u pa e pa u ni
na ka shku shum gjat

REFF

O VEQ ME PERRALLA
JETA NA KA SHKU
TASH KA ARDH SAHATI
ME U DASHT ME MU

O VEQ ME PERRALLA
JETA NA U BA LUM
TASH KA ARDH SAHATI
ME U DASHT MA SHUMNuk kemi video për këtë këngë.
Burim Mehmeti - Veq Me Perralla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Me Perralla".
3. Video është e këngës "Veq Me Perralla", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0