Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Ishalla S'je Martu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Se kam dite cka eshte me dashete
Se kam dite cka eshte me vujte
Kete merzi jo kete merzi
Nuk ja du askujt
Pike ne zemer me ke mbete
Sa e veshtire pa ty kjo jete
Ah dashni mori dashni
Ti me shkatrrove krejt

Hajde hajde shpirti jem
Vendin tend askush se nxen
Si dikur me nejt me mu
Ishalla sje martu

Dashuri per mua s'ka
Por dikure tkam dashuru
Me beso o shpirti jem
Sot mu ke kujtu
Pike...


Burim Mehmeti - Ishalla S'je Martu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishalla S'je Martu".
3. Video është e këngës "Ishalla S'je Martu", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0