Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Camila - Amor Eterno
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor Eterno".
3. Video është e këngës "Amor Eterno", por nuk këndohet nga Camila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Camila - Amor Eterno  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00hoy ameneci con el deseo firme de continuar
nunca tuve tantas ganas de entregarme hasta el final
el temor se a ido, descubri. el amor en ti

eh escuchado mis latidos que gritaban fuerte tu nombre
me basto sentir para entender y saber hacia adonde
vivo con la idea de entregar y aprender a amar.

este amor eterno es mi bendicion
un presentimiento, esto es para siempre amor

nose porque supe desde siempre que serias para mi
que eras lo que dios habia mandado para hacerme feliz
vivo con la idea de entregar y aprender a amar

este amor eterno es mi bendicion
un presentimiento, esto es para siempre amor

este amor eterno es mi bendicion
un presentimiento, esto es para siempre amor

coro(hoy ameneci con el deseo firme de continuar)


Më Shumë Këngë Nga Camila:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë