A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Hitman ➡ Hitman

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Capital E


Hitman

(2x)
Thirrem HITMAN
Lirisht thirrem HITMAN
Cado qe boj meniher bohet HITMAN
Nuk ka lidhje a e thom anglisht a shqip man
I be the greatest to ever do this shit man

O kam duket qe spo kuptoni
3 her po foli as 1 her spe menoni
Spo foli qa po ndjeni po ca po doni
Nese qashtu dyshoni pse asnjoni spo m'testoni
Ka shum njerez qe po m'urrejn muu
Ka shum tjer qe po dun jeten me ma hek mu
Kallxom kush je ti ma vlersu
Je kon po sje senet tash kan ndryshu
Une vec po boj muzik
Ju po boni politik
Nese po folim per nivele
Sjena tu lujt njejten lig
(haaaa)
Se kjo loj esht e jemja
Une nuk po du me fol me emna
Po ca po fol ti krejt jan rrena
Jeni dal shum jasht hini pak ma mrena

(2x)
Thirrem HITMAN
Lirisht thirrem HITMAN
Cado qe boj meniher bohet HITMAN
Nuk ka lidhje a e thom anglisht a shqip man
I be the greatest To ever do this shit man

Ti bon qa tmunesh un boj qa smunesh ti
Ti bone per treg a per lek si duash ti
Qa boj une smunesh ti
Shumica e din qe shumica jeni punani
Osht ky djai qe kur foli krejt shuheni
Osht ky djali qe kur e bjen ju krejt luani
Suksesi shum i madh shum po vuani
Kapo ose HITMAN si doni mquani
(haaaa)
Se kjo loj esht e jemja
Une nuk po du me fol me emra
Po ca po fol ti krejt jan rrena
Jeni dal shum jasht hini pak ma mrena

(2x)
Thirrem HITMAN
Lirisht thirrem HITMAN
Cado qe boj meniher bohet HITMAN
Nuk ka lidhje a e thom anglisht a shqip man
I be the greatest To ever do this shit man


Hitman

Call me hitman
Freely call me hitman
Whatever I do immediately becomes a hit
It doesn't matter if I say it in albanian or english
I be the greatest to ever do this shit man

It's obvious you don't understand
I speak 3 times you don't think once
You don't say what you feel but what you want
If you doubt me why don't you test me
There are many people who hate me
There are many others that want to take my life from me
Tell me who are you to rate me
You were but not any more, things have now changed

I'm only making music
You're doing politic
If we're talking about levels we aren't playing in the same league

'Cause this game is mine
I don't wanna say names
But what you're saying are lies
You're out come a little inner

Call me hitman
Freely call me hitman
Whatever I do immediately becomes a hit
It doesn't matter if I say it in albanian or english
I be the greatest to ever do this shit man

You do what you can, I do what you can't
You do it for the market or the money, whatever you want
What I do, you can't
Most people know that most of you are punanis
It's this guy that when he talks you all burn out
It's this guy that when he hits it you all play
A very big success you're all suffering
Kapo or hitman call me however you want

'Cause this game is mine
I don't wanna say names
But what you're saying are lies
You're out come a little inner

Call me hitman
Freely call me hitman
Whatever I do immediately becomes a hit
It doesn't matter if I say it in albanian or english
I be the greatest to ever do this shit man

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019