A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Kujtime ➡ Memories

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Tina.Q


Kujtime

(Intro)
BO Beatz

(Verse)
Me ty kom pas shumë kujtime
E di që kena bo gabime
Po ti ma bone shumë me hile
Kurr su pam prej asaj dite ma

Veq kallxom ti allahile
Kur u ndamë qysh u nive?
Me ndjenja t'përzime
Si akull e ftoftë ti ike

(Chorus)
Çka ke bo tu u kon tradhti
Qysh ke mujt me myt nje dashni
Tash i re pishmon
Ti i re pishmon
Çka ke bo tu u kan tradhti
Tash para meje po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon

(Verse)
Hej, hej, hej, hej
Me ty kom pas shumë kujtime
Do gëzime, do idhnime
Po unë s'ta bona kurrë me hile
Gjithmonë jam kon aty për ty

Veq kallxom ti allahile
Kur u pam qysh u nive
Une me to per dore
Ti nsy mkqyre edhe ike

(Chorus)
Çka ke bo ti u kan tradhti
Qysh ke mujt me myt ni dashni
Tash mu pom fajson
Po une faj nuk kom
Qa ke bo ti u kan tradhti
Tash para meje
Po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon


Memories

With you i had so many memories
I know we made mistakes
But you played to much
We never saw each other from that day
Just tell me for god sake
When we broke up how did you feel
With mixed feelings
Like a cold ice you went away
What you did it was betray
How could u kill a love
Now you are regreting
You regreted
What you did it was betray
Now in front of me you are crying like a child
And your calling my phone
It will pass

With you i had so many memories
Some happy ones and bitter ones
But i never played
I always was there for you
Just tell me for god sake
When we saw each other how did u feel
Me with her holding hands
You looked me in the eyes and left
What u did it was betray
How could you kill a love
Now you are faulting me
But its not my fault
What u did it was betray
Now in front of me you are crying like a child
And your calling my phone
It will pass

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019