A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Kujtime ➡ Recuerdos

 Shqip ➡  Spanjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Fjolla


Kujtime

(Intro)
BO Beatz

(Verse)
Me ty kom pas shumë kujtime
E di që kena bo gabime
Po ti ma bone shumë me hile
Kurr su pam prej asaj dite ma

Veq kallxom ti allahile
Kur u ndamë qysh u nive?
Me ndjenja t'përzime
Si akull e ftoftë ti ike

(Chorus)
Çka ke bo tu u kon tradhti
Qysh ke mujt me myt nje dashni
Tash i re pishmon
Ti i re pishmon
Çka ke bo tu u kan tradhti
Tash para meje po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon

(Verse)
Hej, hej, hej, hej
Me ty kom pas shumë kujtime
Do gëzime, do idhnime
Po unë s'ta bona kurrë me hile
Gjithmonë jam kon aty për ty

Veq kallxom ti allahile
Kur u pam qysh u nive
Une me to per dore
Ti nsy mkqyre edhe ike

(Chorus)
Çka ke bo ti u kan tradhti
Qysh ke mujt me myt ni dashni
Tash mu pom fajson
Po une faj nuk kom
Qa ke bo ti u kan tradhti
Tash para meje
Po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon


Recuerdos

Contigo tengo muchos recuerdos
Yo sé que hicimos muchos errores
Pero no eras correcta conmigo
Nunca nos volvimos a ver desde ese día
pero por favor cuéntame
cómo te sentiste cuando nos rompimos?
Te fuiste muy fría
Lo que hiciste tú, se llama traición
Cómo pudiste matar este amor?
Ahora te arrepientas
Estás arrepentida
Lo que hiciste tú, se llama traición
y ahora delante de mí, estás llorando como
una niña y me sigues llamando por teléfono
lo vas a superar

Contigo tengo muchos recuerdos
buenos y malos
Pero siempre he estado bueno contigo
Siempre he estado ahí por ti
pero por favor cuéntame
cuando nos volvimos a ver
Cómo te sentiste?
Yo tomando la otra por la mano
me miraste a los ojos y te fuiste
Lo que hiciste tú se llama traición
Cómo pudiste pedirme amor?
Ahora me estás culpando
pero yo no tengo la culpa
Lo que hiciste tú se llama traición
y ahora en frente de mi
estás llorando como una niña
me sigues llamando por teléfono
lo vas a superar

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019