A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T - Loqk E Madhe


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  153

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/09/2012

2012-09-22T19:04:08

Song from the album:

"Kapo"


That`s me by the way
That`s me by the way-ay-ay

Ti se din-i-i-in qysh t`kisha marr me t`qit n`shehër
Edhe n`shopping-i-i-ing veç unë me ty en kit qytet
Sa mirr po t`rrin qajo ftyrë kur p`e lun rolin
Edhe nëse kta për neve folin, na s`i ngojna e bojna tonën
S`un na nal as semafori
Se kta jon shumë t`ri po kan qef me fol për mu e ty
Po kan qef na keq m`u ni, po nuk e kan kta at knaqsi-i-i
S`muni me na gjet, thjeshtë po rrina t`qetë
Po kallxohëm t`sinqertë, tjert po shesin me-en

Nihesh mir kur je n`club nëse ti ki me kon me mu
Nihesh mir kur je n`shpi, kejt jeta ka me t`ndryshu
S`ka nevoj kurgjo ma shumë me shtu edhe prap une me t`kallxu
Qe veq me ty me kon po du edhe e di qe ti po don me kon me mu
Nëse je vetë kurr n`jetë s`ke mu ni, kejt qa ki lyp ti te une e ki
Ti e din qka po du une shumë mir e di
Hajde me mu deri n`perjetësi-i

[REF.x2]
E di qe shumë papaka t`kan lëndu
Po kjo kurr s`ka me ndodh me mu
S`ka njeri pa gabime ama hala ka ven për përmirsime
Ti mos em refuzo-o-o
mos ëm refuzo-o-o
mos ëm refuzo-o-0
Ama ni shancë, veq njo, veq njo

Edhe bindu qe ta fali kejt botën tem
Po du ti me kon me mu n`çdo hap qe e qes
N`çdo frymë qe e marr du mem nejt aty si shpirt
Si lockë e madhe që je, se n`syt e tu shoh dritë
S`e kom vshtirë me t`thon qysh veq me ty gjithë ko me kon
Asnihere une vet s`kom me t`lon, mos i ngo ty tjert cka t`thojn bejb
Ti ki me kuptu herat a vonë edhe nëse na bashk s`kena me kon
Qe me tjert veq e ki hup kohen bejb

Nihesh mir kur je n`club nese ti ki me kon me mu
Nihesh mir kur je n`shpi, kejt jeta ka me t`ndryshu
S`ka nevoj kurgjo ma shumë me shtu edhe prap une me t`kallxu
Qe veq me ty me kon po du edhe e di qe ti po don me kon me mu
Nëje je vet kurr n`jetë s`ke mu ni, kejt qa ki lyp ti te une i ki
Ti e din qka po du une shumë mir e di
Hajde me mu deri n`perjetësi-i
Shumë vshtirë me ja jep dikujt besimin
Hajde ja nisim prej fillimit
Unë t`prezentohna edhe t`kallxoj kush jom
Ti ama veç ni shancë e mos ë'm refuzo
Ti mos em refuzo-o-o
mos ëm refuzo-o-o
mos ëm refuzo-o-0
Ama ni shancë, veq njo, veq njo


Lyrics submited by Arlinnda   Arlinnda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019