A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Capital T - Neve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2015

2015-02-28T22:58:15

Këngë e albumit:

"Slumdog Millionaire"


Intro : uuuuuouuuuu ehjj

REF :
Ata po dojn posht me na par NEVE
Po smunesh me na nal pa na vra NEVE
Menojn qe vin lekkt pa i paa
Po se din qa bojm per to en qdo o koh
Pa na pa NEVE x2

Verse 1:
Heke lliken jyee
Kqyre mallin qatje
Kapi paret shpejt s'e
Vjen tjetri i merr

O paketu , eshte n`kerr
Jena gati per sherr
se
Na dokem fly edhe t`qojna nalt
si me kon Helikopter
Na she - po me neve mos u merr
Nalt bre - hala si ktyneher

Star Track - Boj drit en terr
Killer - To e myt çdo treg
Kush po thot qe o leett
Ket e dini qe na po kthehem back

Bir flej , qu' ha buk edhe dil n'rrug
t`njejtin se bone apet (apeett)

Gjuj t`zit - Sna njekin mo !
U bo drit - na tu punu hala

Kurgjo so fal , Skena mu nal
Kta jon ka dojnn mem hjek , amo jo nuk kan shanc

BRRRREEEEEHHHHH!!!

REF :
Ata po dojn posht me na par NEVE
Po smunesh me na nal pa na vra NEVE
Menojn qe vin lekkt pa i paa
Po se din qa bojm per to en qdo o koh
Pa na pa NEVE x2

Verse 2
Qe doni ankesa bonii
Smuni me na nal ,mos e provoni
Ju na lypni smuni me na gjet
As - kur na kontrolloni
se
Edhe kur na zbuloni
na e hjekim prej ballkonii
Edhe kur krejjt na rrethoni
Na kurr se qesim asnjonin
as
T`hujin as tonin
Ye
i am talking about that money
150.000
I my back ftyra jeme kesh si tony

E ju se boni se sguxoni
se mire e dini kur perfundoni

Na e jetojmm jeten per t`cilen
ju knoni e endrroni

KREJT DJEMVE T`KQIJJJ
Ka ni pershendetje
Ktu ka veq dashni , nuk ka vend per urrejtje

Qeshtja eshte me bo zgjedhje
Une kom zgjedh , jet a vdekjee
Ja kom me bo lek
Ja kom me dek tu bo perpjekje

LET'S GOO

Outroo :
Ata po dojn posht me na par NEVE
Po smunesh me na nal pa na vra NEVE
Menojn qe vin lekkt pa i paa
Po se din qa bojm per to en qdo o koh
Pa na pa NEVE


Ky tekst u dërgua nga NewPornKartolina (3)

2019-01-08 15:38:35
Qe doni ankesa, boni
S'muni me na nal
Mos e provoni
U krijua nga DonMarjo 2018-08-17 13:34:15
E ju s'e boni
se s'guxoni
se mirë e dini
ku përfundoni
2018-06-15 22:00:03
Ata po dojn posht me na par NEVE

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019