Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Uzi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

ey
...
skrrt
ey, eey
...
BMX

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

me kerre me pare me
Qe m'presin mu te hood-i

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

Me pare, me kerre, me tona
Qe m'presin mu te hood-i

Ju e dini kush e sill qytetin
Kejt mahallat un i kom me veti
Kejt djemt e kqi un i kom me veti
Ki pun me mu qohet n'kam shteti
Ku je kon dje pse po bohesh tash kishe nuk po m'sheh,
pse po bohesh tash kishe nuk po m'njeh
We run this shit,
pernime,
For real
U know,
Deal
Nuk po du kerkuj me ja marr buken
Nuk e di pse kejt kta pej meje tuten
Ndoshta se jon larg pej mahalle
Po ma mir se kejt kta un e njoh rrugen
Ata qe s'jon me neve
Tash per neve luten
Ata qe dalin kunder
N'fund gjith hupin
Kush i kalon limitet
Fuck upidet trupi
Perdoren hekra edhe n'fund
Kejt dellat zhduken

Ey, ey
A e majte n'men qa thash ma heret?

E maj me vete une ni uzi
S'boj prova vec vi ta futi
Edhe para se me mbrri ti n'spital
une dal prej burgit
une dal prej burgit
une dal prej burgit

me kerre me pare me
Qe m'presin mu te hood-i

Prit, prit

Besom, qe kur p'ju ni qa po thuni
Po huqi
Sa e ki ti duqin
Mu m'kushton kapuqi
Sa paguhesh per ni nat
M'kushtojn patikat gucci
Ju po hani mut
Per qata p'ju nguci
E kom dikun t'msheft
Un ni uzi
Ti s'po beson
Po une vi dhe ta futi
T'kputen kejt gjymtyrt
E trupit
Para se ti me dek
Une dal pej burgit
Pi mushni hunt
E p'ju hup zumi
Po gutni e s'po
Dini qa po thuni
Fjalt e mia t'paqta si loti
E lot e tu rrjedhin si lumi
Vjen puna mi majt syt mshel
Mos me t'marr gjumi
Kur se dini ku po hini
Ma mir shuni
Kur se dini qa po thuni
Ma mir shuni

Ju pe dini qa po foli x6

Ky tekst u dërgua nga TheodoraPublikimi: 27/10/2017

Kartolina (3)

9
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Capital T:


Komente 0


Capital T - Uzi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uzi".
3. Video është e këngës "Uzi", por nuk këndohet nga Capital T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.