Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - Oye Mar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Oye mar
escuchame
quiero bailar
contigo para ser tu isla

Oye mar
abrazame
y cuentame
tu vida

Yo no se
si el mar tiene razon
solo se
que bate un corazon

Oye mar
esperame
quiero volver
contigo a mi antigua isla
Oye mar
escuchame
quiero vivir
contigo

(oh, oh... ah...)

Yo no se
si el mar tiene razon
solo se
que bate un corazon

Oye mar
esperame
quiero volver
contigo a mi antigua isla
Oye mar
escuchame
quiero vivir
contigo

(oh.. lerelai lerelei lerelai oh
ohoh uh oh..
leri, lerelei.. oh oh oh ohhh....)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:


Komente 0


Chenoa - Oye Mar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oye Mar".
3. Video është e këngës "Oye Mar", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.