Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chenoa - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chenoa - Love Story  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00yeah, c´mon
mmm... yeah
aaoh, oh
ha...

So you said you gonna give it all
that you´d never ever hold back on me
but I´ve been feelin´ kind of all alone
did you forget about our love story

It said boy meets girl and falls
in a never ending kind of love
and it seemed like they just couldn´t be
around each other enough

(But then in chapter three
something happened in the love story)
and everything seemed out of place
afraid the past would be erased

(Couldn´t find their way to go
got lost and didn´t know)
that she could trust him with her heart
that he could trust they´d never apart

Come boy don´t you see
there´s no place I´d rather be
looking my eyes, you know that I´m right
this is our love story
just have faith, believe
you know I´ll always be
here by your side, makin´ it right
this is our love story

Now don´t be thinkin´ it´s a waste of time
when every little thing don´ go your way
the world don´t stop inside
gotta make it strong everyday
cause the only thing that´s gonna last
the only thing that´s worth to wait
is keepin´ it real, when you´re all fed up
boy you know I wanna say

Don´t nobody want to pain
even though sometime it come your way
but the truth is if you give respect
I´ll make sure that you gonna get it back
and if it hurt like hell inside
and you need a place to hide
then come to me, come to me
we will survive

Come boy don´t you see
there´s no place I´d rather be
looking my eyes (my eyes), you know that I´m right (right)
this is our love story
just have faith, believe (believe)
you know I´ll always be (you´ll always be)
here by your side, makin´ it right
this is our love story (oh!)

Come boy don´t you see
there´s no place I´d rather be
looking my eyes, you know that I´m right
this is our love story (love story)
just have faith, believe
you know I´ll always be (always be always be baby)
here by your side, makin´ it right
this is our love story

yeah, oh oh
ha...
looking my eyes
this is our love story

Come boy don´t you see
there´s no place I´d rather be (yeah)
looking my eyes, you know that I´m right
this is our love story
just have faith, believe (yeah)
you know I´ll always be
here by your side, makin´ it right (no no)
this is our love story (no, no no)

Come boy don´t you see (c´mon, looking my eyes)
there´s no place I´d rather be (c´mon you´ll always be mine)
looking my eyes, you know that I´m right (mmm no no no)
this is our love story
just have faith, believe (c´mon, looking my eyes)
you know I´ll always be (c´mon you´ll always be mine)
here by your side, makin´ it right
this is our love story

Come boy don´t you see
there´s no place I´d rather be
looking my eyes, you know that I´m right
this is our love story
just have faith, believe
you know I´ll always be
here by your side, makin´ it right
this is our love story


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet