Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chenoa - De Amor Ya No Se Muere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "De Amor Ya No Se Muere".
3. Video është e këngës "De Amor Ya No Se Muere", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chenoa - De Amor Ya No Se Muere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Si acaso nuestro amor de nuevo fracasara
Tu sabes que seria lo peor que nos pasara
Lo que hubo entre los dos no se hizo en un momento
A ti no te compre por eso no te vendo.

Tu, tristemente tu, me dijiste cuando me aleje
Que de amor ya no se muere
Mas muriendo me marche
Pero estoy aqui, tras un año he comprendido que
Si de amor ya no se muere, yo sin ti no vivire.

Abrazame tambien, no importa que nos vean
Si sabes que me hace tanto bien quizas comprendas
Que se han de aprovechar todos los minutos
Despues nos flataran si no vivimos juntos.

Tu, que me ocultas tu, si otro amor tuvieras dilo aqui
Poco cuesta confesarlo, pues te veo sonreir
No podras mentir, tu tenias la razon quizas
Si de amor ya no se muere, algo en mi se morira
Si me dejas tu, nuestra historia tiene mal final
Que si de amor ya no se muere, algo en mi se morira.

De amor ya no se muere, de amor ya no se muere
De amor ya no se muere, de amor ya no se muere, nooooooooooo
De amor ya no se muere, no, no, nooooo.


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet