Më mbaj mend (për 1 muaj)

Christina Aguilera - Remember Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I remember that time when I first laid eyes on you
I looked into your eyes and I knew all my dreams would come true
with you
then you left last summer and rest of your family
and you left me here all alone for the rest of eternity

chores
it's not easy to move on and it's certainly not easy to
be as stong as you'd like to be
because you left me here with only one memory

how could ya do it how could ya leave knowing what you've done
how could stand blaming for what I have done
what I have done

it was a cold night and I was at home crying over you my
friends were there to calm me and I got up and I jumped
over the balcony

I ......
I blame you my.... my friends do to
it was all....all because of you
because you left me to find someone newNuk kemi video për këtë këngë.
Christina Aguilera - Remember
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Remember".
3. Video është e këngës "Remember", por nuk këndohet nga Christina Aguilera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Christina Aguilera:


Komente 0