Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Claude Kelly - Like An Iceberg

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like An Iceberg".
3. Video është e këngës "Like An Iceberg", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - Like An Iceberg  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00-

never been the type of woman
that needed someone
had to do things myself
or they never got done
never knew around the corner
i'd meet someone
that i would be totally comfortable sharing my love

now i don't mind letting my guard down
my heart is yours now
'cause baby now

[chorus]
you make me melt
like an iceberg on the sea
Baby you’re doin’ things to me that I never felt
you make me melt
never ever been this weak
and this is all brand new to me
i think i should tell you
that you make me melt

now you should never say never
bout whats happenin to me (?)
'cause i said
i'll never let a man take the lead
but now im dependent
baby you're all i need
wouldn't last a day or a hour
without you next to me

now i don't mind letting my guard down
my heart is yours now
'cause baby now

[chorus]

now i've always been the cool independent type
but now im different when i look in your eyes
like tryin to play it as cool as ice
but you make me melt

[chorus]

the things you do baby
love is my cool
when im with you baby


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet