Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Claude Kelly - That's When You Save Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "That's When You Save Me".
3. Video është e këngës "That's When You Save Me", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - That's When You Save Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Did you ever feel lost like no one understands you.
And you don't have the strength to talk to anyone who puts a smile on your face.
Having one of those days where everything is wrong.
My inspiration's gone, I finally reached the point where it's more then I can take.

[Chorus]
It's been a long, long journey getting here.
I'm feeling overcomed and weary and the tears fall, about to lose it all.
Thats when you calm the river, that's when you silence the sea.
I count on you to deliver before I even speak.
Thats when you quiet every storm, God knows how to stop the rain.
Thats when you, that's when you, that's when you save me.

Did you ever feel tired, but you just can't sleep.
Its hard enough to breathe.
And the pressure of pleasing everyone makes, makes it one of those days.
You feel the world's against you.
You're walking in the shadows thinking maybe I should just turn and walk away.

[Chorus]
It's been a long, long journey getting here.
I'm feeling overcomed and weary and the tears fall, about to lose it all.
Thats when you calm the river, that's when you silence the sea.
I count on you to deliver before I even speak.
Thats when you quiet every storm, God knows how to stop the rain.
Thats when you, that's when you, that's when you save me.
That's when you save me.

You're the reason why I still keep, keep moving on.
You're the reason why good things keep happening to me.
Without you, why I don't know where I'd be.
It never seems to amaze me everytime you save me.
That's when you calm the river, that's when you silence the sea.
I count on you to deliver before I even speak.
That's when you quiet every storm, only God knows how you stop the rain.
Thats when you, that's when you, that's when you save me


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet