Më mbaj mend (për 1 muaj)


Claude Kelly - I Hate Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Hate Love".
3. Video është e këngës "I Hate Love", por nuk këndohet nga Claude Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Claude Kelly - I Hate Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/06/2009

2009-06-29T17:01:26+00:00

1) I hate the mornings
cause I know what they bring
you get up
take a shoqer in no time
you're leaving
and it sounds so selfish
but I can't help
but think
that if you knew how
much i needed you
you'd stay.

REF:Cause I hate goodbyeS
I hate these tears in my eyes
I hate my self for the way I feel about you everytime
I've had enough
Im sick of wishing he was
around me every day every night
It's way too much
I hate Love,I hate Love.

2) I hate your phone calls
in the middle of the day
cause all they do is just
remind me that
my baby is so far away
It drives me crazy
cause I need you with me
I know it's time for you
to understand when I say.

REF:That I hate goodbyeS
I hate these tears in my eyes...

3) I don't want to feel this alone
(I can't help It)
Every time you walk out the door
I start missing'ya
(I can't help It,noo)
I wish I didn't need you this much
(I can't help It)
but I Love
how It feels when we touch.

REF:I hate goodbyeS...


Më Shumë Këngë Nga Claude Kelly:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet