Më mbaj mend (për 1 muaj)

Click Clack Bang - Jump In It (Feat. 25%)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

E.g

Ju keni menu se e bani tan hitin si na na
e bajm 1 kang e ju thoni me vete se ca ca
ka nodh me kta kta
hajde leni kto bla bla
per ju asht shum e veshtir si me lujt domina
na jena click clack (click clack)
jo prit pak nije
kangen ton edhe jump in it pak
nije kyt hit pak (yeah)
na shiko ne edhe mrapa thuj ca menimi kee
un jam E.g (E.g)
Po e ke ni
ti nuk ban per rrep ti je per fashion Tv
ose ma zi un vi si jay-z edhe tham
fuck lil wayn edhe t -pain Shawty
fuck edhe tan ata qe kangt e tyne blejn
se nuk vlejn tan e din se jan tipa tpa rendsishem kurse pa mu smund trini si pa ujin e pishem
me ken tvetdishem ska si ghetto president
Click clack bang edhe 25% Back

25%

Ju fishkllen zani si femnat bring bring bring-a ske nevoj e futu mren en lezh e gjen freestyle rrep vokal tan stil personal 25% rip your game fuck your name

Ref2x

Jump in it we don't wana fuck with it is
Jump in it is we don't wana talk with it is
Cold tonight we don't feel
cold tonight cold tonight special in a hard tonight

Kl-King

Hey bitch whatch you say i don't understand you
Please bitch tell me and shake to tell me again what kl king is back to my game kuptove mame se ky a viti jem not jo se ti nuk ka mundsi what jemi se rrepin ma tmir e bi Kl-King is back to action this is my track this is my satisfaction
Hey People everybody listen to my voice listen to my voice everybody make some noise se ky asht ghetto president album valium perdor nqose do me fjet gjum se volum ka maximum ka vi sound vi e prishi se jam kl king kong ti rri kot ne park si shit e gazeten shfleton kurse un me kangen teme nclub e baj ghetto-n

Ref2x

Jump in it we don't wana fuck with it is
Jump in it is we don't wana talk with it is
Cold tonight we don't feel
cold tonight cold tonight special in a hard tonight

Dj-r

Per tana femnat jam P-p-p-play boy
Per tan rreperat jam the king dhe dj boj
neper sherre vi gjithmone me 1 shko bejz
edhe 1 sick diti-g thot ti je crazy
pa ne rrepi shqiptar duket si 1 film i vjete ka ardh koha me ndryshu kanalin me pa naj film tjeter
dica me pa ngjyr me pa naj tjeter ftyr
jo gjithmon kta rrepera me tnjajten mnyr bitch me mu cip se sjam klau vi e tmasakroj si rihanen chris brown ti e din na sheh tu leviz me black ..syze tzeza black t -shirt taman si rap stars i ftum neper tana..na vin si surpriz-ee nuk kam kohe per t.. girl

Ref2x

Jump in it we don't wana fuck with it is
Jump in it is we don't wana talk with it is
Cold tonight we don't feel
cold tonight cold tonight special in a hard tonight


Ky tekst u dërgua nga  LezhaRapClick Clack Bang
Featuring: 25%
Publikimi: 21/05/2011


Click Clack Bang - Jump In It
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jump In It".
3. Video është e këngës "Jump In It", por nuk këndohet nga Click Clack Bang.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Click Clack Bang:


Komente 0