Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Click Clack Bang - Muzika Keshtu E Ka  (Feat. Fation Perjaku)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2008

2008-05-03T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika Keshtu E Ka" kënduar nga Click Clack Bang.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Click Clack Bang i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Click Clack Bang:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet