Më mbaj mend (për 1 muaj)

Clirim Leka - Vrasese Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

23/05/2010

2010-05-22T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vrasese Je" kënduar nga Clirim Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Clirim Leka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Clirim Leka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet