Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - The Ballad Of Simon Diamond Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Simon Diamond sold his soul
Changed his name by deed poll
Started out as Simon Russell
Lived his life inside a nutshell

Oooh ooooh Oooooooh Ooooooh

He couldn t take the public scorn
Changed from human to plant form
Now he swapped his legs for roots
His arms and soil are in cahoots

Oooh ooooh Oooooooh Ooooooh

What will become of Simon Diamond
Water himself
Can t change the climate
What will become of Simon Diamond
Water himself
Can t change the climate

Oooh ooooh Oooooooh Ooooooh

That ll do (That ll do) (16x)
Oooh OoohNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - The Ballad Of Simon Diamond
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Ballad Of Simon Diamond".
3. Video është e këngës "The Ballad Of Simon Diamond", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0