Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Cripples Crown Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


From the album "The Invisible Invasion"

Unopened door
On the 13th floor
Conspiracy in the corridors

I'll take you down
Down to cripples crown

What should you say?
What can you do?
Satellites are watching you

I'll take you down
Down to cripples crown
I'll take you down
Down to cripples crown

At this dark hour
Who'll be there?

Open the door
If you dare
Venus fly trap on the stairs

I'll take you down
Down to cripples crown

There'll be no time
There'll be no tears
The elavator disappears

I'll take you down
Down to cripples crown
I'll take you down
Down to cripples crown

Cripples crown
Cripples crown
Cripples crown
Cripples crownNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Cripples Crown
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cripples Crown".
3. Video është e këngës "Cripples Crown", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0