Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ekskluzive: Djali Që I Preku ‘zogun’ Tunës, Në Foto Me Cozman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[21-09-2015]
Një foto e Tunës e publikuar para pak orëve në Instagram, ngjalli shumë debate se kush ishte mashkulli në krahët e këngëtares.

Pas shumë polemikave u dhanë edhe disa fakte që çifti po kalojnë së bashku momente në Londër. E kjo gjë tashmë është vërtetuar, raporton Indeksonline.

Tuna dhe Cozman mbrëmë ishin së bashku në njërin nga klubet e Londrës. Ndërsa mashkulli i cili ishte në krahët e Tunës, është Zebra Katz, reper amerikan me të cilin edhe Cozman ka nxjerrë një foto. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull