Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sajk N Fatal, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po Shkoj N'bankë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[15-10-2013]
Sajk N Fatal, pas hitit të tyre “Shqiptart e parë n’hanë”, një bashkëpunim ky me Lyrical Son, tani kanë prezantuar klipin e tyre të dytë.Kënga e re, e titulluar “Po shkoj n’bankë”, është shkruar nga dyshja e hip-hopit, Cyclone dhe G-Fatal.

Mixey e ka realizuar muzikën, ndërsa videoja është bërë nga Pinkmoon Creative, e realizuar për mrekulli.
 (Zëri)

      Sajk N Fatal - Po Shkoj N'banke [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet