Cyclone

Sajk N Fatal, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po Shkoj N'bankë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-10-2013]
Sajk N Fatal, pas hitit të tyre “Shqiptart e parë n’hanë”, një bashkëpunim ky me Lyrical Son, tani kanë prezantuar klipin e tyre të dytë.Kënga e re, e titulluar “Po shkoj n’bankë”, është shkruar nga dyshja e hip-hopit, Cyclone dhe G-Fatal.

Mixey e ka realizuar muzikën, ndërsa videoja është bërë nga Pinkmoon Creative, e realizuar për mrekulli.
 (Zëri)

Sajk N Fatal, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po Shkoj N'bankë”

  Sajk N Fatal - Po Shkoj N'banke [Teksti dhe Klipi]

Komente 0