A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dado
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
Music genres: Hip-Hop

Dado is a popular singer. Më datë 9 Maj 2013, Bomba publikon videoklipin "Rap Session", në bashkëpunim me Dado.

Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikon videoklipin "Strip Hop", në bashkëpunim me Thepharmacist, A Loc & Ummet.

Më datë 12 Dhjetor 2013, Dado publikon videoklipin "Stonebridge".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019