Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Morina - Kenga Shqipe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Shqipe".
3. Video është e këngës "Kenga Shqipe", por nuk këndohet nga Dafina Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Morina - Kenga Shqipe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Na Vjen Dita"

Komente

Asnjë Koment

27/09/2014

2014-09-27T16:47:24+00:00kem kang shqipe me miliona
tallava u ba bajat
dot kendojna kang te vjetra
e tvallzojna dit e nat(x2)

o sa bukur po tingllon
vallja shqipe kur jehon
lumi ai qe ska harru
vallen shqipe me vallzu
lumi ai qe ska harru
vallen shqipe me vallzu

dale dale me ngadale
hille vallen mos u ndal
kur vallzon ti afer meje
zemra po me behet mal(x2)

o sa bukur po tingllon
vallja shqipe kur jehon
lumi ai qe ska harru
vallen shqipe me vallzu
lumi ai qe ska harru
vallen shqipe me vallzu(x2)


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Dafina Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet