Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dafina Morina - Ma Ke Syrin Si Filxhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ke Syrin Si Filxhan".
3. Video është e këngës "Ma Ke Syrin Si Filxhan", por nuk këndohet nga Dafina Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Morina - Ma Ke Syrin Si Filxhan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2019

2019-07-04T10:14:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ke Syrin Si Filxhan" kënduar nga Dafina Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gramoz Gervalla - Ma Ke Syrin Si Filxhan

Dridhe vasho shtatin
mos ma bën me hile,
dogje djemtë e fshatit
ti moj katile.

Refren:
Ma ke syrin si filxhan
taksirati don me m'zan,
taksirat për ty e për mu
shumë jam dashuru.

Violeta Deda - Ma Ke Syrin Si Filxhan

ma ke syrin si filgjan taksirati do mem nxan taksirt per ty e mu shum jam dashuru .. dridhe vash ushtatin oo mos ma ban me hile dogje djemt e fshatit oo oo moriii katile ehhhejjj hopaa ma ka syrin si filgjan taksirati don mem nxan taksirat peer ty e mu shum jam dashuru .. dridhe vash ushtatinoo mos ma ban me kajde dogje djemt e fshatit ooo o mori hajde ehhhhhheeejjjjjj hopaaaa .....

Sinan Vllasaliu - Ma Ke Syrin Si Filxhan

ma ke synin si filgjan taksirat do me me nxan taksirat per ty e mu shum jam dashuru
dridhe vasho shtatin mos ma ban me hile dogje djemt e fshatit o mori katile ma ke synin si filagjn taksirat don me nxan taksirat per ty e mu shum jam dashuru(2)
Më Shumë Këngë Nga Dafina Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet