Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Morina - Fluturoj Dallëndyshja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturoj Dallëndyshja".
3. Video është e këngës "Fluturoj Dallëndyshja", por nuk këndohet nga Dafina Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dafina Morina - Fluturoj Dallëndyshja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

01/07/2019

2019-07-01T14:16:30+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fluturoj Dallëndyshja" kënduar nga Dafina Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bilbilat E Mushtishtit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Remzija...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'bostan e

Shyhretja...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'bostan e

Shkurtja...
Moj lulije
Me belin taman e

Motrat Mustafa...
Moj lulije
Me belin taman e

Ref...x2
Aman moj e bukra belholla
Aman ty te deshta te morra

Motrat Mustafa...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'çardak e

Shkurtja...
Fluturoj dallendyshja
Ra n'çardak e

Shyhretja...
Moj Lulije
Shtatin si bajrak e

Remzija...
Moj Lujije
Shtatin si bajrak e

Ref...x2
Aman moj e bukra belholla
Aman ty te deshta te morraMë Shumë Këngë Nga Dafina Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë