A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dafina Morina - Po Na Lujka Nana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2019

2019-07-01T15:15:28

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Po Na Lujka Nana" kënduar nga Dafina Morina.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Po Na Lujka Nana".
Videoklipi nga Dafina Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Pandora - Po Na Lujka Nana

Po na lujka nana hajde sa shyhret (2x)
E ka martu djalin o djalin e vet (2x)

Hajd luni o motra hajd luni o bija (2x)
Sa gezim te madh na ka sot shtepia (2x)

Yll Demaj - Po Na Lujka Nana

Po na lujka nana hajde sa shyhret
E ka martu djalin o djalin e vet

Hajde luni oj motra e bija joo
Gzim te madh na paska sot shtepia joo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019