A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  4220
  • Vendlindja:
  • Varberg 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dafina Zeqiri është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, dance dhe R&B. Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e kishte shkruajtur vetë. Në moshën 16-vjeçare u kthye në Kosovë me pak fjalë dhe pa bujë, por i dhuroi dëgjuesëve hite pas hitesh. Ajo u bë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale dhe në shume raste edhe i kryesonte ato. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft atraktive skeni...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-E dashura e

Ledri Vulës

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

King Ep (2017)

Just Me (2011)

Knockdown (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Lule Lule
A E Man N'men
Fuego
Supernova
La Reina
Alo
Be A Man Once
Ndjenjë Tjetër
Liri
Four Seasons


Përkthime (43)


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Istrefi

Dhurata Ahmetaj

Adelina Emini

Rona Nishliu

Afërdita Dreshaj

Adelina Berisha

Zanfina

Orinda Huta

Bleona Qereti

Leonora Jakupi


Tags: Dafina Zeqiri, Duffy, Duffy'e, Duffy'e, Dafi, Duffyy, Duffye, Daffi, Daffy, Dafina Yeqiri, Dafinazeqiri, Dafina Ziqiri, Moneyz

Dafina Zeqiri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019