Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daja Do - Shoqnia E Mir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Me jetu per sendet qe si di ti do me fol me mu se aa shoqni me mu nuk di e si sistemi im edi se veten tende ti te jesh per mu mafi por jo me mua mos gabo se shum te dua vjen fjala qe te mua je pushtuar je mallkuar vjen fjala qe te mua ke ti ke ngren dhe ke mesuar me bo respekt e mpreft si maja e thikes time qe te shkulet e ke nejt ke nejt per veten tende se sta mbajti me u zgju nga gjumi ti mke zgju.

ref: Ti mke bo haram ti mke lan sagllam prandaj jam bajram prandaj jam shejtan,

Me mua nuk ka 1 dhe 2 plumba ka dhe bes e vetes sime i ze beee i ze bes per kta qe kam per kta qe lam gjaku derdhet lum per me ken un ktu ku jam un ktu ku jam mu bo si vetja si e verteta nga syt e mi jetojn genjeshtra nga syt e mi jetojn kujtesa mu bo si vetja si e verteta nga syt e mi jetojn genjeshtra


Ky tekst u dërgua nga AbibDaja Do
Publikimi: 20/02/2008


Daja Do - Shoqnia E Mir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqnia E Mir".
3. Video është e këngës "Shoqnia E Mir", por nuk këndohet nga Daja Do.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daja Do:


Komente 0