Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daja Do & Diptella - Do Behet Mir  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2013

2013-03-20T20:20:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Behet Mir" kënduar nga Daja Do & Diptella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daja Do & Diptella i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daja Do:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet