Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daja Do - 2,3 Tyma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

lyrics show moree
Po dali pak prej vetes e tripin me e ndru
e nisa ce ket keng ne internet qe kam kopju
terr para syve bari mka bo shum druu
jam ulur pran fletores nuk e di ca jam tu shkru

sa po mpelqen ki beat sa larg me ka chu
me sy cel e shofi veten si zog tu fluturu
endra plot me 1 miljon dollar koche tu lu
e me eminemin per mes adriatikut tu lendru

e shof edhe rihanen tallava tu knu
ne darsmen e lek plepit dhe beyounce qe jan tu u martu
e un akoma i virgjer shpresojm me gjet nje gruu
se mshkoj e terr jeta vetem tu u masturbu

vazhdoj me tej kanale tu kerku
po shof labin ne mtv shqiprin tu e prezantu
kenga me e mir ne ballkan si ajo ska pas kurr
edhe pse sja dhan cmimin juria ish e koruptum

po shof edhe meden ademin tu kopju
edhe pak tja nisin grushtat per ezanin kush me knu
ka ardh koha reperat pantollonat me i cu
e ata me mjeker posht patikave me lshuu
fuckk uuuuuuuuuuuuuuu :)

ref:
i bej 2 3 tyma per me nejt shum druu
ma mir me nejt high prej xhumit mos me u zgju
se vetem ateher e shikoj veten ne brazil tu jetu
kur zgjohem ne mengjes fuck it paskam qen tu endrru

vers2 :
si xhdo keng ka edhe strofen e dyt
un akoma high po me xixellojn syt
rutina e njejt e njejta pun perdit
stacioni si gjithmon llazarat per maqedoni

kjo estrada jon estrada jon e flliqt
edhe pak keni me pa muharem ahmetin ne afrik
si top model i bardh ne mes te te zit
what a fuck cfar nuk me shikojn syt

fundi i botes ka ardh nuk di pse sjam tu ik
me shku me jetu me 2 pac e B.I.G
me ngu hip hop origjinall e me u bo gips
me i nxjer fjalet e shpirtit sikur dikur me par ne strets

u lodha u lodha seriozisht
ku mbet hip hopi na e moren tallavaxhit
me bashkpunime tkota tu nxjer seksologji
e tu bo si vipa si angelina e brat pit

bytha e bleones nuk din me pershendet shqip
mos ma shaj gjuhen e shqiptarit se ti cesi syt
per ni dit ta prishi famen e te nxjer ne rrugt e italis
po ri aty ku duhet edhe shum mend mos shit

po ngrej edhe 3 tyma me e shty edhe nje dit
si gjithmon e ngrej gishtin e mestit e pershendes greqin
iku edhe nje keng doli edhe nje hit
flm arsim cutra and hip hop shqip


Ky tekst u dërgua nga BesianDaja Do
Publikimi: 17/04/2013


Daja Do - 2,3 Tyma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2,3 Tyma".
3. Video është e këngës "2,3 Tyma", por nuk këndohet nga Daja Do.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daja Do:


Komente 0