Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Daja Do - Drog Vdekje Arkivol  (Feat. Chacha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/05/2008

2008-05-03T16:06:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drog Vdekje Arkivol" kënduar nga Daja Do.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daja Do i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daja Do:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet