Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Koliqi - Ne Zemer Ty Te Ndjej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sepse ti je vec ti ne zemren time
Ajo qe kam perher
Te dua vetem ty un zemer ne ket jet
Thjesht dua te kerkoj
Sdua me te nguroj
Ne zemer ty te ndiej (2x)

Jeta vazhdon
Por ende kerkon vetem ty
Ti je gjithmone
Ajo qe duan t' shohin kto sy
Te kerkoj, por askund nuk mund te gjej
Deshiroj dhe nje here me ty te jem
Tani vajtoj, qe afer me ty ste kam
Smund ta kuptoj
Nuk jam ai qe isha me pare
Te dashuroj, ty
Qe tani un e pranoj
Se vetem ty un te kerkoj

Ref: Sepse ti je vec ti ne zemren time
Ajo qe kam perher
Te dua vetem ty un zemer ne ket jet
Thjesht dua te kerkoj
Sdua me te nguroj
Ne zemer ty te ndiej (2x)

Ref: ....Sdua me te nguroj (3x)

Ka shume koh
Qe gati asgje nuk degjoj
me ignoron
Kur gjer tani smund te kuptoj
Nuk jemi ne
Ata qe ishim me pare
Sdi si tia bej
Dua vetem ty te kem prane
Te kerkoj, dhe vetem ty ne jeten time deshiroj
Sepse je ti
Gjeja me e bukur ne kete bote
te dua ty dhe vetem ty
Un ne zemer te ndiej
I lumtur pa ty kurre sdo t' jem

Ref: (3x)
Dardan Koliqi
Publikimi: 21/03/2011
Festivali: Top Fest 8


Dardan Koliqi - Ne Zemer Ty Te Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Ty Te Ndjej".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Ty Te Ndjej", por nuk këndohet nga Dardan Koliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0