Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Ma I Kristi N'bot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma I Kristi N'bot".
3. Video është e këngës "Ma I Kristi N'bot", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Ma I Kristi N'bot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Whitehouse"

Komente

Asnjë Koment

11/01/2019

2019-01-10T23:00:00+00:00refren :
ku jon ata tipa qe po dojn mu rrok
une jom darisi ma i kristi nbot
a po don me dit se cka boj cdo nat
munesh me mgjet mu tu chillit npallat

un mirrna me krim, ti mirru me grim
zonin e keq nisja bo recitim
hiphopin berllog qoje ti nreciklim
mnin dhipi jot e po nin eksitim,
e boj me ni mall edhe eksin tim
gjith me pi mall e me bo na kejt tim
mos u bo trim, se ky tipi ti qon e ti qin

jo qe najsen po na jena rebela
per fjalen e gojes na tvina te dera
vina te dera nuk punon kamera
jo qe najsen po nuk lojna na lleda

a pe sheh qit njeri, ka ra pi terri,
hani dajak si pi karabinjeri
tu i rrok headshot me karabin njeri
e fotot e tyne du mi pa te banderi

tu luftu me 99 vet thirre pubg
dashten mem nal ama bona magji
jo qe najsen ama g jom g
jo qe najsen ama g jom g

tu pi gjin gjin gjin, qin qin
ky djali ti qin 100, qin qin
kuku sa tim tim tim tim tim,
hunen e ki me marr frym nuk ki ktu qa e shtin

bridge :
ti je asi dhipi qe e nxen n'tinder,
koka ma e bardh se dhomt e atij djalit n'kinder

refren :
ku jon ata tipa qe po dojn mu rrok
une jom darisi ma i kristi nbot
a po don me dit se cka boj cdo nat
munesh me mgjet mu tu chillit npallat

repture 2 :

po bleni vjusa, kjo so muzik thirre pirateri
i keni fejk edhe kpucat, hala jom rill tu kriju perandori

200 karikatora
per kta karikatura
mos mu shit president
tka deshtu kandidatura

gepeki i bardh e zez vetura
jom tu shku me bo deal te ura
kena shum mill, kena shum mill
edhe nuk punojna nfurra

ruma shpinen se mujn me gjujt tinez
syt e mshelt si mu kon prej kines
jeni met nkriz si mu kon tathines
une kom tru lirisht thirrem genius

kta pidha tnxojn befas, mo mos mgrrith
a po don msheftas? phu per te gjith

bridge:
ti je asi dhipi qe e nxen n'tinder,
koka ma e bardh se dhomt e atij djalit n'kinder

refren:
ku jon ata tipa qe po dojn mu rrok
une jom darisi ma i kristi nbot
a po don me dit se cka boj cdo nat
munesh me mgjet mu tu chillit npallat


Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet