Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Sa Here S'je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Here S'je".
3. Video është e këngës "Sa Here S'je", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Sa Here S'je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/09/2019

2019-09-27T15:00:04+00:00Ajo s'lyp mi ble dhurat
E si pengon me shku durthat
Ajo m'pret me krah hap
Edhe nese s'vnoj kravat
Jena dyt n'pllazh
Jena shtri n'zall
E nxejna njoni tjetrin
s'kena nevoj me dhez zjarr
Jom tu ni mall
Si me pa rrall
Edhe pse cdo dit e cdo nat
Un e puthi n'ball
Asaj nuk ja nin
A kom a nuk kom
Ajo don me dit a jom mir e ku jom
Asaj nuk ja nin a jom n'kerr a n'kom
Ajo don dashni mi dhon
E me m'dhon
Krejt boten un muj me harru
Kur jom me to e kur o me mu
Asni njeri n'bot tjeter se shoh
Kur o me mu e kur jom me to

Ref (2x) :
Sa her s'je
M'doket qe po bjen shi
Sa here s'je ti
M'doket qe nuk ka dill

Sa here s'je
M'doket qe po bjen bor
E sekondi si or
Sa here s'je
Une s'kom me kon me fol
Ama doren tane
Se po du me majt n'dor
E sa to nata
Kom mi knu serenata
Kom me gjujt un me gur te dritarja
T'lutna dil pak t'shoh te terrasa
O sa e mir je ka dokesh me pizhama
Ajo s'lyp me dal n'club
Edhe n'dark me to
Ajo knaqet
Edhe me dal n'mahall me to
E ti rruges mun me m'pa
Shum rrall pa to
E as veten nuk e shoh
Une gjall pa to
Krejt boten une muj me harru
Kur jom me to e kur o me mu
Asni njeri n'bot tjeter se shoh
Kur o me mu e kur jom me to

Ref 2x:
Ref Sa her s'je
M'doket qe po bjen shi
Sa here s'je ti
M'doket qe nuk ka dill


Ky tekst u dërgua nga Its_Ilma
Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet