Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Xhelozia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Xhelozia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

29/12/2019

2019-12-29T13:00:04+00:00[Ref:]
Xhelozia
Xhelozia
Xhelozia don me m'vra

N'kraht e tina
N'kraht e tina
N'kraht e tina s'du me pa

Dit' me dill
Koha e mir
Rrugve dola
Me ekip une mu sill
Pata weed
E vet e dheza
Amo n'syt e mi
Dulen ret e zeza
Ja nisi shi
Edhe stuhi
Kur e pash
Njerim tem n'krahet e tij
Hana bon drit'
E dilli ik
Edhe pse dit'
U bo errsir'
Merci,merci
Per ton ato merzi
Qe mi ke bo
Po pi raki
E kom menu qe je tu m'prit
E don me m'vra kjo xhelozi
E po bohna qe so ka ma nin
Kjo befasi qe t'merzit
Ti me to
N'kraht e tij

[Ref:]
Xhelozia
Xhelozia
Xhelozia don me m'vra

N'kraht e tina
N'kraht e tina
N'kraht e tina s'du me pa

EY
EY
EY
Vet jom tu nejt
Kuku qa heki
Tu menu per ty
Kur po flej
Se xhelozia mu nuk o ka m'len
Vjen edhe hin edhe n'anderr tem
Gota e rakis m'rren
Sa'her qe pi menoj qe s'dhem
Kur kalon pija e shoh qe po rren
Edhe e pi pijen tjeter me ren

Shum po heki
Sun po t'preki
E po t'prek ai tjetri BABY

Xhelozia m'djegi
Xhelozia m'djegi

Rrishe me to
E keshe me to
Folshe me to
M'bojshe mu gjeste
Ti me to
Ti me to tu u perqaf
Jo nuk kom pa une pamje ma t'keqe

[Ref:]2x
Xhelozia
Xhelozia
Xhelozia don me m'vra

N'kraht e tina
N'kraht e tina
N'kraht e tina s'du me pa


Ky tekst u dërgua nga Alisa BajqincaKartolina (2)

9
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet