Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Mo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mo".
3. Video është e këngës "Mo", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Mo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/04/2020

2020-04-05T17:00:03+00:00Mo,Mos xhelozo
Se ki mo
Me mu o ti harro (2X)

Jo sjom xheloz amo (amo)
Qa o e jemja,o e jemja
Je tu m'bo nervoz amo (amo)
Un e di që sun e merr Man
Ta ka marr inati (inati)
E ke sha,e ke sha ti
E po pret me tu kthy
Ku ke pa ti?
Ku ke pa ti?
Ku ke pa ti?

Rrena plot e probleme plot
Ç'do nat e ke bo ti me kajt me lot
Dje sja ke qel ç'ka pe thirr ti sot
Shanca nuk ki mos u muno kot
Ske dit ke bertit e ke merzit
Ke nejt i pit,e i pit,e i pit
E tash e thirr,veq e thirr,veq e thirr
Amo shanca nuk ki ti
Mos u perzi ti

Para se me thirr mos u gut
I ke bertit e si ke fol but
Ke dal me tjera nuk ke nejt urt
Tash rri vet edhe me 14 shkurt

Mo,Mos xhelozo
Se ki mo
Me mu o ti harro (2X)

Ec,ec,ec she's a mess
Ti për to je EX
E ke kqyr për S*x

Tu i bo foto me aparat
Rrugës ti pe njek
Sikur paparazz
Mos i shkruj mos i fol mo n'instagram

Mos e thirr mo n'telefon
Mos i shko permas
E ke shti me kajt (e ke shti)
Un jom kon aty lotin me ja fshi
Probleme i ke bo ti ka je sill
Un jom kon aty problemet mi ni
E ke bo ti mu tut me ra n'dashni
E qysh e ke bo ti nuk e di
Ti ka fshi edhe fotografit
Lena rahat se na jena mir

Para se me thirr mos u gut
I ke bertit e si ke fol but
Ke dal me tjera nuk ke nejt urt
Tash rri vet edhe me 14 shkurt

Mo,Mos xhelozo
Se ki mo
Me mu o ti harro (3X)


Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet