Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Ma E Rralla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Rralla".
3. Video është e këngës "Ma E Rralla", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Ma E Rralla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/09/2020

2020-09-04T18:00:02+00:00Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Po ma bon jeten si n'prralla
Ma ma ma e rralla
Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Si piktur me ngjyra t'gjalla
Ma ma ma e rralla
M'ka merzit kjo karantin
Pa ta ni at' zo si kanarin
Trupin e ki si violin
Trupin e ki si violin
Hajde ikim me ni ishull
I harrojna ish-at
S'marrim telefona
Veq nja dy maica
S'ka nevoj per kravat
E s'ka nevoj per kmisha
Une ti hana deti dilli
Edhe pishat
S'ka nevoj per mengjes
me honger cereal
Baby ti je Wifey material
S'ka nevoj per tjera gjera
Un e ti te rera
I harrojna te tera
Baby
Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Po ma bon jeten si n'prralla
Ma ma ma e rralla
Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Si piktur me ngjyra t'gjalla
Ma ma ma e rralla
Ey
Kur e shoh qe je tu dal
Du me dal
E me ardh
E me tu ul une perball
E me t'nal e me t'kallxu qe je
E rrall
E me t' nal e me t'kallxu qe je
E rrall
Kur kalon ta ni ni er
Po m'pin si ver
E ftoft edhe n' ver
So f*ckin' rare
N'andrrat e mia
Jena na dy
Flej une me qef
Kur e di qe je aty
Qe sa koh na
Aroma jote
M'rrin mu te huna
Akoma Akoma
Jo nuk dorzohna
Per ty menohna
Vet n'ort e vona
Vet n'ort e vona
Baby
Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Po ma bon jeten si n'prralla
Ma ma ma e rralla
Kur po kalon ka mahalla
Ma ma ma e rralla
Si piktur me ngjyra t'gjalla
Ma ma ma e rralla


Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet