Darla Cepele Poezi
Darla Cepele

Tema: Poezi Për 8 Marsin


Mami Im

Bore o bore,
e bardh,e bardh moj,
mama vajze e mire e bukur.

Dhe 8 marsi,
do te vi,
mami,mami ti,
a te dua,a te dua,
Tra lalalala,TRA lalalala,
Mami im ti.

MAMI pse je kaq e mire ti o ti, ti o ti.
O lilula lelelele lalalalala,


Mami...mami...o-o-o-o-o- mami,
Mami,mami,mami IM.

Te dua,te dua
O lilula leeee,lee.

Mami je e bukur e mire,
je e mire.

- Poezi nga Darla Cepele{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0